Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Odbor kancelář ředitele

Kontakty oddělení

Oddělení hospodářské správy

Jméno Funkce Kancelář Telefon Email
Bc. Charypar Tomáš vedoucí oddělení hospodářské správy, zástupce vedoucí odboru kancelář ředitele 1019 485226514 tomas.charypar@kraj-lbc.cz
Ing. Svoboda Jaroslav energetik 1026 485226458 jaroslav.svoboda@kraj-lbc.cz
Břeň Radek údržba CM07 485226560 radek.bren@kraj-lbc.cz
Cechlová Marcela ekonomka, sledování čerpání rozpočtů ve vybraných položkách 1016 485226337 marcela.cechlova@kraj-lbc.cz
Dvořák Ladislav elektrikář CM04 485226220 ladislav.dvorak@kraj-lbc.cz
Ing. Dvořák Radomír ostraha 149 485226112 radomir.dvorak@kraj-lbc.cz
Engel Rudolf instalatér, topenář CM07 485226507-8 rudolf.engel@kraj-lbc.cz
Grajcar Ondrej elektrikář CM07 485226221 ondrej.grajcar@kraj-lbc.cz
Hána Jaroslav provozní elektrikář CM04 485226561 jaroslav.hana@kraj-lbc.cz
Kadlec Václav ostraha 149 485226112 vaclav.kadlec@kraj-lbc.cz
Kopáček Milan instalatér, topenář CM07 485226507-8 milan.kopacek@kraj-lbc.cz
Mazánková Hana zajišťování kancelářských potřeb, agenda mobilních telefonů 1018 485226515 hana.mazankova@kraj-lbc.cz
Morávková Jaroslava pokladní 1009 485226413 jaroslava.moravkova@kraj-lbc.cz
Nevyhoštěný Lubomír hlavní technik klimatizace 1026 485226505 lubomir.nevyhosteny@kraj-lbc.cz
Ottlová Jana zaměstnanec oddělení hospodářské správy 1026 485226506 jana.ottlova@kraj-lbc.cz
Ing. Palová Tereza odborný zaměstnanec - technické zásobování, evidence stanů 1018 485226620 tereza.palova@kraj-lbc.cz
Ing. Peš Jan ostraha 149 485226112 jan.pes@kraj-lbc.cz
Pohl Bořivoj ostraha 149 485226112 borivoj.pohl@kraj-lbc.cz
Stoklasa Michal údržba CM06 485226507 michal.stoklasa@kraj-lbc.cz
Bc. Straková Helena odborný zaměstnanec hospodářské správy,zajišťování zasedacích sálů 1010 485226503 helena.strakova@kraj-lbc.cz
Šrytr Zdeněk zámečník CM07 485226507-8 zdenek.srytr@kraj-lbc.cz
Trochta Bohumil ostraha 149 485226112 bohumil.trochta@kraj-lbc.cz
Zeman Jindřich ostraha 149 485226112 jindrich.zeman@kraj-lbc.cz
Zítková Vladimíra hospodářská správa, evidence majetku 1017 485226477 vladimira.zitkova@kraj-lbc.cz
Zmatlík Václav ostraha 149 485226112 vacla.zmatlik@kraj-lbc.cz